Nabídka finančních služeb - hypotéky  

Posted by Jiří Šilhavý

Hypotéky

- Koupě nemovitosti
Chcete půjčit finanční prostředky na nákup rodinného domu, bytu, chaty, chalupy nebo stavební parcely? Pokud máte pravidelné příjmy a dobrou splátkovou historii, můžete si zažádat o hypotéku. Hypotéku na koupi lze vyřídit rychle, a jestli máte vyhlédnutou nemovitost, bydlet můžete během několika týdnů.

- Výstavba/rekonstrukce nemovitosti
Máte jasnou představu o tom, jak má vaše bydlení vypadat? Chcete si postavit nebo zrekonstruovat vlastní dům? Hypotéka na výstavbu nebo rekonstrukci vám pomůže vaše záměry naplnit. Je potřeba pamatovat na to, že hypotéku je nutné vždy zajistit nemovitostí v odpovídající hodnotě, a to může být u výstavby někdy problém.

- Refinancování
Splácíte hypotéku a zajímá vás, jestli byste někde dostali lepší podmínky? Proč zůstávat tam, kde nejste spokojeni, a nejít za lepším? Hypotéku lze refinancovat ke konci fixního období a ušetřit můžete i desetitisíce. Navíc pokud jste doposud bez problémů spláceli, konkurenční banky se o vás poperou.

- Hypotéka na cokoliv
Potřebujete půjčit neúčelově vetší sumu peněz? Jednou z cest jak peníze od banky získat jsou klasické spotřebitelské úvěry. Pokud můžete bance nabídnout nemovitost do zástavy, pak bezúčelová americká hypotéka je pro vás jasnou volbou. Úroky budou totiž nesrovnatelně nižší než u klasického spotřebitelského úvěru, na druhou stranu, ale budou o něco vyšší, než u účelové hypotéky.
Více informací se dozvíte na tomto emalu. Ve zprávě přiložte vyplněný dotazník.   
Každému klientovi se věnuji zcela individuálně a s maximální péčí.

Koncept seriálu Nabídka finančních služeb
Úvod
Seznámení s produkty
Půjčky a úvěry
Hypotéky
Oddlužení
Pojištění
Investice
Software
Žádost

Článek (či jeho části) je možné sdílet v nezměněné podobě včetně aktivního odkazu na http://jsilhavy.blogspot.cz. Rozvoj článků podpoříte finančně od srdce. Fio banka: 2200303697/2010

This entry was posted on pondělí 18. ledna 2016 at 15:26 . You can follow any responses to this entry through the comments feed .

0 komentářů

Okomentovat

Add