Nabídka finančních služeb - oddlužení  

Posted by Jiří Šilhavý

Oddlužení / První pomoc
Pomoc při exekucích, refinancování

    - Konsolidace půjček se zástavou nemovitosti
Spojte všechny své půjčky a úvěry do jednoho produktu. Získáte lepší přehled a budete ušetřeni mnoha zbytečných poplatků. Díky konsolidaci můžete snížit své splátky, lépe si pohlídáte své závazky a ušetříte spoustu cenného času.

    - Refinancování nevýhodných zástav
Nebankovní půjčky na zástavu nemovitostí jsou velice oblíbeným a často také jediným řešením, jak přijít k peněžním prostředkům u klientů, kterým banka půjčku zamítla z důvodu negativního záznamu v registru dlužníků, nedostatečně nízkého příjmu či uvalení exekuce.

Pokud máte na nemovitosti nevýhodné půjčky nebo Vám byl poskytnut úvěr s ručením nemovitostí, který je však pro Vás nevýhodný, vaše závazky refinancuji za výhodnějších podmínek. Vyplatím věřitele a nahradím závazek naším.

    - Vyplacení exekucí a dražeb nemovitosti
Jedná se o rychlou nebankovní půjčku, která je určena pro klienty, kteří potřebují vyplatit exekuce, soudcovské a exekutorské zástavní práva nebo už nařízené dražby exekutorem. Všechny vaše dluhy a exekuce refinancuji do levné dlouhodobé nebankovní půjčky s úrokem jako v bance.


Osobní bankrot, insolvence

    - Soudní oddlužení občanů
Které je určeno zejména pro fyzické osoby – nepodnikatele, kteří své dluhy mají zejména z různých spotřebitelských úvěrů, kreditních karet, půjček od nebankovních institucí, případně z půjček od občanů. Velkou novelou insolvenčního zákona je možné řešení úpadku formou oddlužení i pro fyzické osoby - podnikatele, kteří mají své dluhy z podnikání.

    - Poradenství v dluhové tísni
Cílem dluhového poradenství je prostřednictvím dlouhodobé spolupráce pomoci jednotlivcům i celým rodinám s finančními problémy a zároveň zvyšovat jejich finanční a dluhovou gramotnost.

    - Návrhy na soudní oddlužení
Lidé, kteří mají veliké dluhy, které nezvládají splácet, mají možnost, jak tuto situaci řešit. Mohou se přihlásit k soudu a podat insolvenční návrh, a současně požádat o soudní oddlužení. Tato procedura, někdy také nazývaná „osobní bankrot“ představuje poměrně náročnou záležitost. Dlužník musí nahlásit všechny své pohledávky, a následně buď dochází k prodeji jeho majetku, nebo musí 5 let splácet své pohledávky. Pokud se mu ale podaří během 5 roků uhradit alespoň 30% svých dluhů, může na konci této doby vyjít „čistý“ a začít nový život.Více informací se dozvíte na tomto emalu. Ve zprávě přiložte vyplněný dotazník.   
Každému klientovi se věnuji zcela individuálně a s maximální péčí.

Koncept seriálu Nabídka finančních služeb
Úvod
Seznámení s produkty
Půjčky a úvěry
Hypotéky
Oddlužení
Pojištění
Investice
Software
Žádost

Článek (či jeho části) je možné sdílet v nezměněné podobě včetně aktivního odkazu na http://jsilhavy.blogspot.cz. Rozvoj článků podpoříte finančně od srdce. Fio banka: 2200303697/2010

This entry was posted on středa 20. ledna 2016 at 18:26 . You can follow any responses to this entry through the comments feed .

0 komentářů

Okomentovat

Add