Nabídka finančních služeb - pojištění  

Posted by Jiří Šilhavý

Pojištění
Proč se pojistit?
Život s sebou přináší celou řadu rizik. Neštěstí totiž nechodí po horách, ale po lidech. A právě proto mají pojišťovny produkty pojištění, které pomáhají zmírnit důsledky nepříjemných situací, a finančně zajistit nebo nahradit škodu, v případě nenadálých událostí.

Víte, že...

  •     V důsledku plného invalidního důchodu, se váš příjem může snížit o více jak 80 %.
  •     U levného povinného ručení můžete při nehodě platit spoluúčast v řádech i několik desítek tisíc korun. A nemusí pokrýt veškeré škody.
  •     S novelou občanského zakoníku se zvýšila odpovědnost za škodu každého občana.
  •     Máte pojištěnou nemovitost? A jak je vaše pojistná smlouva stará? V důsledku zvyšování cen stoupá hodnota nemovitosti. Pokud máte smlouvu starší, vystavujete se riziku podpojištění. Pojišťovna nebude plnit více, než je pojistná částka ve smlouvě.

Nabízené produkty

- Pojištění osob
Pojištění osob patří mezi klienty velmi opomíjenou oblastí pojištění. Účelem pojištění osob je ochrana před následky nepříznivých životních situací, mezi které patří dlouhodobá nemoc, úraz, pobyt v nemocnici či operace, ztráta zaměstnání, invalidita a v nejhorším případě smrt.

- Pojištění motorových vozidel
Sjednávání pojištění vozidel na internetu není zcela vhodné. A to hlavně z důvodů, že zcela vystihnout přání potřeby klienta zabere nějaký čas. Problematika pojištění vozidel je obsáhlá a laik se v ní snadno ztrácí, a neuvědomuje si možné výjimky u levného pojištění.

- Pojištění majetku
Ať již vlastníte byt, dům či dokonce nějakou komerční budovu, tak je neustále vystavena riziku poškození. Prasklé vodovodní potrubí, střecha poškozená od silného krupobití, zatopený sklep atd. Jako majitel musíte nechat tyto nákladné škody rychle a beze zbytku opravit, aby nedošlo k dalším škodám. Pojištění nemovitosti Vám při řešení těchto problémů pomůže.

- Pojištění odpovědnosti
Stačí malá nepozornost nebo špatný krok, a nepříjemnostem a výdajům není konec. I těm nejopatrnějším lidem se může stát, že sousedy vytopí při mytí v koupelně nebo pračkou, dcera shodí v prodejně drahou vázu a syn rozbije při fotbale okno. Pojištění odpovědnosti představuje pro takovéto případy ideální řešení. Převezme náhradu způsobených škod na území ČR i celé Evropy za Vás, i osoby žijící s Vámi ve společné domácnosti.

- Pojištění domácích mazlíčků
Pojištění psů a koček sníží jejich majitelům náklady v situacích, kdy jejich mazlíček způsobí svým jednáním škodu druhé osobě nebo kdy musí podstoupit zákrok či léčbu u zvěrolékaře. Majitelům pojištěných zvířat bývá vyplaceno odškodnění také po uhynutí nebo nuceném utracení zvířete.

- Pojištění strojů a zařízení

Chrání vyjmenovaná zařízení včetně jejich elektronických součástí. Pojištění strojů lze rozšířit o pojištění strojního přerušení provozu, které se vztahuje na ušlý zisk a stálé náklady zapříčiněné přerušením činnosti pojištěných strojů v důsledku kryté věcné škody. Tou může být poškození nebo zničení majetku způsobené některým z pojištěných nebezpečí sjednaných v pojistné smlouvě.

Přikladem
  •     chyba konstrukce, vada materiálu nebo výrobní vada
  •     přetlak páry, plynu nebo kapaliny či podtlak
  •     pád nebo vniknutí cizího předmětu
  •     zkrat či jiné působení elektrického proudu
  •     selhání měřících, regulačních nebo zabezpečovacích zařízení
  •     nesprávná obsluha, nešikovnost, nepozornost, nedbalost

- Cestovní pojištění
 Vás chrání na rekreačních i pracovních cestách, kdekoliv po světě. Nenechte si zkazit příjemné dny náhlými zdravotními obtížemi, úrazem, odcizením zavazadel, ztrátou cestovních dokladů, dokonce ani zaviněnou škodou na zdraví či majetku jiné osoby.Více informací se dozvíte na tomto emalu. Ve zprávě přiložte vyplněný dotazník.   
Každému klientovi se věnuji zcela individuálně a s maximální péčí.

Koncept seriálu Nabídka finančních služeb
Úvod
Seznámení s produkty
Půjčky a úvěry
Hypotéky
Oddlužení
Pojištění
Investice
Software
Žádost

Článek (či jeho části) je možné sdílet v nezměněné podobě včetně aktivního odkazu na http://jsilhavy.blogspot.cz. Rozvoj článků podpoříte finančně od srdce. Fio banka: 2200303697/2010

This entry was posted on pondělí 18. ledna 2016 at 15:28 . You can follow any responses to this entry through the comments feed .

0 komentářů

Okomentovat

Add