Nabídka finančních služeb - software  

Posted by Jiří Šilhavý

Jak správně vybírat účetní software

Připravil jsme pro Vás přehled základních bodů či kroků, které by jste měli zvážit a projít před samotným nákupem softwarového řešení:

    - Nesledovat pouze cenu programu !!!
    - Ideální software by v každém případě měl být srozumitelný a přehledný.
    - Spolupracovat při výběru softwaru s člověkem, který s ním bude bezprostředně pracovat. Poslechnout si minimálně jeho názor a zahrnout jej do konečného rozhodnutí.
    - Rozmyslet si co od daného softwarového řešení požadujete. Je nesmysl vlastnit několik modulů, když pak využijete pouze jeden či dva.
    - Dále je potřeba dbát na celkové možnosti daného softwaru. „Malé“ krabicové řešení Vám bude spolehlivě vést daňovou evidenci či účetnictví nicméně manažerský nástroj od něj nečekejte - v tomto případě se poohlédněte po ERP systému.
    - Rovněž bychom radili podívat se na celkové možnosti poskytovatele softwarového řešení: zda je v ceně hot line; jaké jsou možnosti aktualizace systému a kolik stojí; kolik stojí zaškolení pracovníků …. . Mnohdy se z výhodné nabídky může „vyklubat“ řešení naopak nejdražší.
    - Nelze úplně vynechat ani reprezentativní význam účetního software (odkaz na účetní programy) - vzhled dokladů, faktur, dodacích listů, příjmových a výdajových dokladů, objednávek atp.
    - Rozhodně bychom chtěli důrazně upozornit na zaručená doporučení či reference od známých či kamarádů. Každý podnikáme v něčem jiném a každému tím pádem vyhovuje něco jiného. Všechny softwarové společnosti umožňují stáhnout demoverzi či share verzi (plný SW, limitovaný pouze počtem vložených dokladů či časem) – „sáhněte“ si na program, dejte si načas a vybírejte; není nic horšího než-li pracovat se softwarem, který nevyhovuje.

Závěrem je třeba říci, že neexistuje účetní program, který by splňoval úplně všechny představy a nároky. Každý si musí najít své ideální řešení, které mu bude vyhovovat.

Jaký software nabízím:

  • Daňová evidence
  • Účetnictví
  • ERP systémy
  • CRM systémy
  • Státní správa
  • Restaurace
  • Nemovitosti
Potřebujete poradit s výběrem správného softvéru pro svoji firmu? Kontaktujte mne prostřednictvím emailu.
Ve zprávě uvádějte jméno, společnost, email, telefon a dotaz.

Dotazy vyřizuji zpravidla do 24h od přijetí v pracovních dnech. V dnech volna dle možností.


Více informací se dozvíte na tomto emalu. Ve zprávě přiložte vyplněný dotazník.   
Každému klientovi se věnuji zcela individuálně a s maximální péčí.

Koncept seriálu Nabídka finančních služeb
Úvod
Seznámení s produkty
Půjčky a úvěry
Hypotéky
Oddlužení
Pojištění
Investice
Software
Žádost

Článek (či jeho části) je možné sdílet v nezměněné podobě včetně aktivního odkazu na http://jsilhavy.blogspot.cz. Rozvoj článků podpoříte finančně od srdce. Fio banka: 2200303697/2010

This entry was posted on pátek 22. ledna 2016 at 16:07 . You can follow any responses to this entry through the comments feed .

0 komentářů

Okomentovat

Add