Nabídka finančních služeb - žádost  

Posted by Jiří Šilhavý


 Jak to probíhá?

Celý proces zpracování je velice jednoduchý. Nejdříve je zapotřebí vyplnit nezávaznou žádost, k žádosti můžete přiložit dokumenty, které poukazují na stav věci, například list vlastnictví nemovitosti (LV), exekuční listiny od exekutora, úvěrové smlouvy, fotografie nemovitosti (interiéru a exteriéru), atd., a následně žádost odeslat emailem. Po přijetí emailu Vám bude odesláno potvrzení o zaslání emailu. Poté Vás již bude kontaktovat specialista na vámi specifikovaný produkt, proto je dobré mít mobilní telefon neustále u sebe. Kontaktovat Vás bude v pracovní dny nejpozději do 24 hodin od odeslání žádosti. Po ověření informací a případném doplnění dalších informací Vás budeme informovat o předběžném stavu Vaší žádosti.

O produkty mohou žádat všechny osoby či firmy, které mají v osobním vlastnictví rodinný dům, byt, chatu, chalupu, komerční nemovitost, pozemek nebo které mají ve vlastnictví členská práva a povinnosti k družstevnímu bytu, chtějí kupovat městský byt (různé dekrety) a nebo nemovitost vlastní třetí osoba, například někdo z rodiny, přátel, atd. a souhlasí se zřízením zástavního práva či zřízení nějaké jiné formy zajištění. Nemovitosti se musí nacházet na území České republiky. Žadatel by měl být občanem České republiky, pokud tuto podmínku nesplňujete, nezoufejte a kontaktujte nás i tak, a sdělte nám podrobnosti vaší situace a já se pokusím pro Vás najít řešení. Mám již zkušenosti s Německem a Slovenskem.

Můžete mít negativní záznam v úvěrových registrech a rovněž můžete mít exekuci. Registry se posuzují hodně individuálně, což lidově řečeno znamená, že umím zařídit, aby případné negativní záznamy v registrech nehrály významnou roli při schvalování půjčky.

Půjčím Vám maximálně 70% tržní hodnoty Vaší nemovitosti nebo nemovitosti ve vlastnictví 3 osoby. V případě, že máte zájem o poskytnutí vyšší půjčky než je 70 % tržní hodnoty nemovitosti sdělte nám podrobnosti vaší situace.

Půjčky se zástavou nemovitosti jsou poskytovány v rozmezí od 10.000,- Kč až do výše 200.000.000,- Kč. Výše poskytnuté půjčky je omezena tržní hodnotou zastavované nemovitosti.Více informací se dozvíte na tomto emalu. Ve zprávě přiložte vyplněný dotazník.   
Každému klientovi se věnuji zcela individuálně a s maximální péčí.

Koncept seriálu Nabídka finančních služeb
Úvod
Seznámení s produkty
Půjčky a úvěry
Hypotéky
Oddlužení
Pojištění
Investice
Software
Žádost

Článek (či jeho části) je možné sdílet v nezměněné podobě včetně aktivního odkazu na http://jsilhavy.blogspot.cz. Rozvoj článků podpoříte finančně od srdce. Fio banka: 2200303697/2010

This entry was posted on pondělí 25. ledna 2016 at 07:11 . You can follow any responses to this entry through the comments feed .

0 komentářů

Okomentovat

Add