Nabídka finančních služeb - úvod  

Posted by Jiří Šilhavý

Úvod


Vyřeším Vaše finance. A plány mají zelenou...

Neustále se setkáváme se špatnou volbou poskytovatele finančních prostředků ze strany zákazníka při získávání finančních prostředků, a proto od začátku rozvíjím partnerství s významnou skupinou poskytovatelů finančních služeb na českém i zahraničním trhu. Každý zákazník je zcela specifický svým požadavkem i možnostmi, a proto je velice důležité zvolit správnou formu finančního produktu nebo vhodného poskytovatele – vždy ale zákazníkovi „na míru“.

- Spolehlivost

Spolupracuji pouze se silnými a stabilními partnery, kteří nabízí seriózní jednání s našimi zákazníky a rychlé vyřízení každého požadavku.

- Stabilita

V nabídce mám řadu finančních produktů od našich partnerů exkluzivně. Proto jsou nabízené služby poskytovány individuálně, a to velmi profesionálním přístupem.

- Široká nabídka

Produkty a služby nabízím všem občanům České republiky, výjimečně i cizincům, podnikatelům včetně těch začínajících, firmám všech velikostí, obcím a neziskovým organizacím.Více informací se dozvíte na tomto emalu. Ve zprávě přiložte vyplněný dotazník.   
Každému klientovi se věnuji zcela individuálně a s maximální péčí.

Koncept seriálu Nabídka finančních služeb
Úvod
Seznámení s produkty
Půjčky a úvěry
Hypotéky
Oddlužení
Pojištění
Investice
Software
Žádost

Článek (či jeho části) je možné sdílet v nezměněné podobě včetně aktivního odkazu na http://jsilhavy.blogspot.cz. Rozvoj článků podpoříte finančně od srdce. Fio banka: 2200303697/2010

This entry was posted on čtvrtek 14. ledna 2016 at 13:21 . You can follow any responses to this entry through the comments feed .

0 komentářů

Okomentovat

Add